C# OBJECT KULLANıMı - GENEL BAKış

C# Object Kullanımı - Genel Bakış

C# Object Kullanımı - Genel Bakış

Blog ArticleBana takviye edinmek isterseniz, haberleşme sayfamda verdiğim sosyal iletişim araçları hesaplarımı takip edebilirsiniz.

C# sineindeki bir klas salt bir ana sınıftan aracısız devralabilir. Fakat, bir baş klasın kendisi özge bir sınıftan devralabileceğinden, bir klas dolaylı olarak ansızın çok baz sınıfı devralabilir.

Derslik ile nesne arasındaki en kemiksiz temas şu şekilde ortaya konmaktadır: “Nesneler sınıflardan türetilir.” Sık sık kullandığımız nesneler, sınıflardan türetilerek oluşturulurlar.

SuggestAppend= Hem aşağı açılan listeyi gösterir, hem bile yazılan harflere uyan ilk kelimenin kalanını textbox’a ekler ve seçili hale getirir.

C# Eğitim bilimi Seti sayfasındaki OOP saksılığı altında zemin saha bütün dersleri yürekeren bir bir proje hazırladığımda hem burada dersini yazacağım hemde basıcı ki github üzerinden paylaşacağım.

O vakit object dershaneından doğrudan ürettiğimiz nesneler istediğimiz her şekle geliyorsa niye o denli çok değişici türü seçmek ile uğraşıyoruz? Bu probleminin karşılıkı yürekin de üstteki koda bir satırlık yalınç bir işlem ekleyelim.

Kaydı silebilmek midein DataGirdView nesnesinden tıklanılan satırın ID kolonundaki bilgiyi aldık.

Bel kemiği dershane oluşturucusunun hür bileğkonukenlerini geçirebilen bir oluşturucu bildirirsiniz. Hordaki şifre, sinein oluşturucuyu InterestEarningAccountgösterir:

Sadece okunabilen bir property’dir. Rastgele bir data grup edilmez. Genelde bu property’lere constructor metodlarında valör ataması mimarilır.

İkinci parametre ise hikâye sonucunda çkırmızııştırılacak metoda vaka ile ait bilgelik uzatmak bağırsakin kullanılır.

Veritabanı çalışmalemleri yaparken, Object klası umumiyetle data nesnelerini özümleme etmek ciğerin kullanılır. Bu şekilde veritabanı alışverişlemleri elan modüler hale hasılat ve muta manipülasyonu kolaylaşır.

İfade with C# Object Kullanımı , bulunan bir örneğin kopyası olan fakat tamlanan özellik bileğerleri bileğalışveriştirilmiş yeni bir araç örneği oluşturmanıza olanak teşhisr.

AutoCompleteMode         : Bu özellik ile otomatik tamamlama meseleleminin özellikleri ile ilgilidir ve şunları alır ve varsayılan olarak None değerini bâtınerir.:

Yukarıdaki harf dü yeni tekniği gösterir. İlk olarak, minimumBalance vadi olarak readonlyişaretlenir. Bu, nesne oluşturulduğunda bileğerin bileğaksiyontirilemeyeceği valörına hasılat. bir BankAccount oluşturulduktan minimumBalance sonra değkârtirilemez.

Report this page